SKU: PBM27AT5/40-2
Aluminium Pilot Bore AT5 Timing Pulley with Flanges 5mm Pitch 40 Tooth for 16mm Wide Belts - Overall Width 27mm
ex VAT
Equivalent to: M27AT5/40-2 AL 27AT5/40-2
International Delivery
SKU: PBM27AT5/40-2