SKU: MPL-M14-12 SS-MB
Technical
| Bore size | = | 12mm |
| Thread | = | M14x2 |
| W | = | 19mm |
| H | = | 13.5mm |
| D | = | 34mm |
| L1 | = | 60mm |
| L2 | = | 36mm |
| O | = | 16.8mm |