SKU: JSC103SS-JUB
JSC103SS 304 Stainless Steel Jubilee Superclamp Clip Adjustment Range 98mm - 103mm Band Width 25mm
ex VAT
In stock
International Delivery
SKU: JSC103SS-JUB